Menu

Menu

ForsideNyhederKalenderByerNordenskovNæsbjergRoustRousthøjeØseOm UdviklingsrådetProjekterUdviklingskatalogKontaktDagsorden og ReferaterBudgetGeneralforsamlingVedtægterLinksGalleri
Foto:

Kontakt

Kontakt Helle Vest

Formand:
Finn Ladegaard, Næsbjerg,          Tlf. 23666981 Mail: fla@nnf.dk
 
Næstformand:
Bjarne Tarp, Øse                        Tlf: 40641238  Mail: bjarne.tarp@bbsyd.dk

Kasserer: 
Line Berner, Næsbjerg,               Tlf. 61652484 Mail:  line_berner@hotmail.com

Sekretær:
David Bæk Petersen, Nordenskov Tlf. 40954545 Mail: david.baek.petersen@gmail.com

 
Bestyrelsesmedlemmer:

Gert Lindberg, Næsbjerg             Tlf. 25158917 Mail: Gert.lindberg1@gmail.com

Ida Bruun, Rousthøje,                 Tlf. 30229469 Mail:  i24bruun@hotmail.com

Ingolf Pedersen                          Tlf. 28961626 Mail:  ingolfp@mail.tele.dk

Suppleant:
Christian Jensen, Roust 

Revisor:
Niels Kristian Nørregaard, Næsbjerg